Řecko - Chalkidiki

Léto 2016
Od:       3 960 ,-Kč / osoba 
destination
Termíny a ceny pro sezonu 2017 jsou již zveřejněny. Zajistěte si tu nejvýhodnější cenu Vaši dovolené právě nyní v rámci FIRST MINUTE nabídek.

Průzračné egejské moře, kilometry písečných pláží, rozmanitá gastronomie, slunce a teplo. Těmito výrazy by šlo stručně charakterizovat to, co vás čeká na dovolené v Řecku.

Letovisko Stavros se nachází na úpatí známého poloostrovu Chalkidiki. Svým návštěvníkům nabízí snad vše co mohou během dovolené potřebovat. Písečná pláž táhnoucí se od místa Kiani Akti až za Stavors měří přes 13 kilometrů. Vstup do moře je pozvolný, jeho teplota je příznivá od května až do října. Ve Stavrosu najdete mnoho obchůdků, taveren, kaváren i barů. Na své si zde příjdou také milovníci sportu. Na plážích najdete volejbalová hřiště a přímo v centru letoviska pak také hřiště na fotbal či basketbal. Díky nabídce fakultativních výletů můžete skloubit pobytovou dovolenou také s poznáváním zajímavých míst i bohaté řecké historie.

V nabídce máme následující ubytování:

hotel_obrazek
Cena od 4360 ,- Kč

Pouhých 90 metrů od písečné pláže najdete ubytování s názvem Stella. Prostorné terasy obklopené zelení, květy i nedalekými palmami dodají vašemu pobytu nádech jižních krajů. Do centra letoviska to nebudete mít dále jak 500 metrů, přičemž můžete využít příjemnou cestu podél pláže. více zde..
hotel_obrazek
Cena od 5960 ,- Kč

Studia Vourlota se nachází 100 metrů od centra letoviska a přibližně 300 metrů od moře. Rekonstrukce, která probíhá v roce 2015 garantuje příjemné moderní ubytování. Ubytovat se můžete ve dvou až čtyř lůžkových studiích. více zde..
hotel_obrazek
Cena od 4560 ,- Kč

V roce 2015 nově postavený komplex vám nabídne moderní interiér a především zcela nové vybavení. Klidná lokalita i vzdálenost 140 metrů od písečné pláže jsou velkými přednostmi domu Pavlos. Výhodou oproti ostatním domů je také klimatizace, které je již součástí ceny ubytování. Buďte jednimi z prvních klientů, kteří se zde ubytují. více zde..

date
Pro sezonu 2017 jsme pro Vás připravili týdení pobyty. Výhodou autobusových zájezdů je příjezd ráno a odjezd odpoledne. Narozdíl od leteckých tak strávíte u moře 8 téměř celých dní (7 nocí). Pokud by chtěl někdo strávit u moře více, je možné spojit 2 turnusy a u moře tak strávit týdny dva. Začínáme již 23.5.2017 a končíme 5.10.2016.
transit
Vyberte si sami. Nabízíme variantu autobusové či letecké dopravy.

Autobusová doprava je zajišťována moderními autobusy značek Mercedes, MAN, Setra či Bova vybavenými klimatizací, WC a TV. V autobuse je možné zakoupit chlazené nápoje a pivo.

Nástupní místa:
Praha, Hlavní nádraží, venku, na parkovišti, na úrovní magistrály (směr z Holešovic na Václavské náměstí), vedle skleněných kupolí
Jihlava, čerpací stanice OMV u exitu 112 směr Brno
Brno, čerpací stanice OMV u Avion Shopping parku (dálnice D2, směr z Brno-Bratislava)
Břeclav, čerpací stanice Shell na dálnici D2 mezi exity 41 a 48
Bratislava, čerpací stanice OMV na D2 před exitem 58 - Lamač

Další nástupní místa lze zajistit po dohodě v CK
pojisteni
Nenechte nic náhodě. Nabízíme Vám cestovní pojištění pojišťovny Uniqua. Co je podstatné - toto cestovní pojištění obsahuje také pojištění storna zájezdu až do výše 10.000 Kč (tedy do částky, která je dostatečná pro naše zájezdy do Řecka). Pojistná částka na léčebné výlohy je 3.000.000 Kč. Cena cestovního pojištění činí 490 Kč na celý pobyt. Bližší informace Vám rádi sdělní naši pracovníci na zákaznické podpoře.
program
Fakultativní výlety:
Pokud během vaší dovolené chcete také poznávat zajímavá místa a lokální historii, tak budete jistě potěšeni. Konkrétní nabídka výletů bude prezentována až na místě delegátem CK. Již nyní však můžeme naznačit, že se můžete těšit na následující:

Thessaloniki (Soluň) – druhé největší město Řecka nabízí mnoho antických památek. Ty nejstarší pochází z Byzantské říše, kdy město bylo důležitým správním střediskem. Dnes hovoříme o moderním městě s bohatým nočním životem.

Waterland – vodní svět – pirátský ostrov, tobogány, skluzavky, divoká řeka, bazén s vlnami a mnoho dalšího nabízí aquapark u Thessaloniki (Soluně).

Meteora – kolmé vápencové skály na jejichž vrcholech jsou vystavěny kláštery nenajdete nikde jinde na světě. Poznejte tvrdý a oddaný život mnichů a zavítejte do nejdnoho z nejnavštěvovanějších míst v Řecku.

Athos – i Athos patří k velice známým pojům. Výlet přímo do srdce Svaté hory mohou absolvovat pouze muži a to po předem vyjednaném povolení. My nabídneme výlet i ženám :) A to díky lodím, které plují kolem ostrova. Shlédnout budete moci mnohé kláštery i uctihodných 1960 výškových metrů hory Athos.

Ouranopoli a motorové čluny – až 4,4 metru dlouhé čluny s volantem a silným motorem dosahující rychlosti až 50 km/h. Díky místním klidným vodám nebudete potřebovat kapitánský průkaz. Po krátké instruktáži může řídit člun každý. Obeplout můžete Oslí ostrůvky a zakotvit na písečných pláží s průzračnou tyrkysovou vodou. Na člun se vejde až 5 osob. Doporučujeme!

Ceny výletů (orientačně – přesné ceny budou nabídnuty na místě) 25 – 35 Euro. Fakultativní výlety se objednávají až na místě a jsou organizovány místní CK.
fotogalerie