Bulharsko - Zl.Písky

Léto 2016
Od:       5 990 ,-Kč / osoba 
destination
Termíny a ceny pro sezonu 2017 jsou již zveřejněny. Zajistěte si tu nejvýhodnější cenu Vaši dovolené právě nyní v rámci FIRST MINUTE nabídek.

Dovolená v oblíbeném středisku Zlaté písky v Bulharsku s dopravou (letecky nebo autobusem), all inclusive, polopenzí nebo snídaní, českým delegátem, ubytováním ve 3* hotelech i s nabídkou zajímavých výletů. Možností je mnoho, výběr je jen na Vás.

Zlaté písky jsou druhým největším a zároveň jedním z nejoblíbenějších středisek bulharského pobřeží. Nachází se 17 kilometrů severně od Varny. Svůj název mají díky zlatavému jemnému písku, který pokrývá celou čtyři kilometry dlouhou pláž, která postupně přechází v „Rivieru“. Vstup do moře je pozvolný, vhodný nejen pro rodiny s dětmi ale i pro všechny ostatní. Pro večerní procházky pak můžete využít romantickou promenádu, která lemuje celou délku Zlatých písků.

V nabídce máme ubytování v následujících hotelech.

hotel_obrazek
Cena od 5990 ,- Kč

Hotel Vezhen *** oblíbený a klienty velice dobře hodnocený hotel z let 2012 až 2016 nabízí prostorné pokoje. Všechny hotelové pokoje jsou orientovány směrem k moři. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Díky programu ALL INCLUISVE si zde příjdou na své úplně všichni. Vybrat si můžete způsob dopravy i způsob stravování. více zde..
hotel_obrazek
Cena od 5990 ,- Kč

Hotel Detelina *** prostorný bazén s dětským brouzdalištěm, velká zahrada, restaurace situována vedle bazénu, posilovna i dětské hřiště jsou přednosti hotelu Detelina. Komfortní ubytování ve 101 pokojích i apartmánech poskytuje klientům základ k příjemně strávené dovolené. více zde..
hotel_obrazek
Cena od 5990 ,- Kč

Hotel Silver *** se nachází v klidné lokalitě, přibližně 20 metrů od hotelu Vezhen. All inclusive, bazén včetně dětského brouzdaliště i ostatní služby hotelu oceňují klienti všech věkových kategorií. Tento hotel nabízíme výhradně s all inclusive programem. více zde..
hotel_obrazek
Cena od 7490 ,- Kč

Hotel Perunika ***+ tento hotel se nachází přímo v centru Zlatých písků, pouhých 150 metrů od pláže. Díky rozšířeným službám jako sauna, možnost masáží, posilovna uspokojí hotel i náročnější klientelu. V blízkosti se nachází mnoho barů, diskoték i nočních klubů. Hledáte-li klidnou lokalitu, doporučujeme jeden z výše uvedených hotelů. Díky kvalitním oknům je však zajištěn klidný spánek. více zde..
hotel_obrazek
Cena od 4990 ,- Kč

Hotel Angy ** tento malý rodinný hotel nabízí přátelskou a klidnou atmosféru. Stylově zařízené hotelové pokoje, lehátka v bezprostřední blízkosti hotelu i bazénu, blízká vzdálenost k moři i nízká cena jsou plusy tohoto hotelu. Hotel nabízíme bez stravování nebo se snídaní. Patříte-li mezi ty, kteří rádi cestují autem, zeptejte se nás na kalkulaci, cena vás jistě potěší. více zde..
hotel_obrazek
Cena od 7990 ,- Kč

Hotel Tintyava*** se nachází přímo v centru Zlatých písků, pouhých 200 metrů od pláže. V blízkosti se nachází mnoho barů, diskoték i nočních klubů. Hotel lze doporučit těm, kteří chtělí být ubytováni blízko pláže a rovněž mít u hotelu veškerou potřebnou vybavenost. Hledáte-li klidnou lokalitu, doporučujeme spíše hotel Vezhen nebo Silver. více zde..
hotel_obrazek
Cena od 14990 ,- Kč

Předností hotel Strandja *** je klidná lokalita, prostorný bazén a rozlehlá zahrada s množstvím zeleně, která hotel obklopuje. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Klienti oceňují rovněž programu ALL INCLUSIVE LIGHT. více zde..

date
Nabízíme termíny po celou letní sezónu. Začínáme již 26.5.2017 a poslední hosté se zpět do ČR vrací 1.10.2017. Autobusové zájezdy trvají celkem 10 dní, z toho 8 dní (7 nocí od soboty do soboty) u moře. Letecké zájezdy nabízíme na 8, 10 nebo 11 dní.
transit
Vyberte si sami. Nabízíme variantu autobusové či letecké dopravy.

Autobusová doprava je zajišťována moderními autobusy značek Mercedes, MAN, Setra či Bova vybavenými klimatizací, WC a TV. V autobuse je možné zakoupit chlazené nápoje a pivo.

Nástupní místa:
Praha, Hlavní nádraží, venku, na parkovišti, na úrovní magistrály (směr z Holešovic na Václavské náměstí), vedle skleněných kupolí
Humpolec, čerpací stanice OMV za exitem 91 směr Brno
Jihlava, čerpací stanice OMV u exitu 112 směr Brno
Velké Meziříčí, čerpací stanice Shell mezi exity 134 a 141 směr Brno
Brno, čerpací stanice OMV u Avion Shopping parku (dálnice D2, směr z Brno-Bratislava)
Břeclav, čerpací stanice Shell na dálnici D2 mezi exity 41 a 48
Bratislava, čerpací stanice OMV na D2 před exitem 58 - Lamač

Další nástupní místa lze zajistit po dohodě v CK

Letecká doprava - pro sezonu 2016 nabízíme kromě Prahy odlety také z Brna. Je zajišťována společností Travel Service. Nabízíme turnusy na 8 dní, 11 dní nebo 12 dní. Po rozkliknutí odkazu "Termíny a kompletní ceník" u jednotlivých hotelů se zobrazí termíny i ceny.
pojisteni
Nenechte nic náhodě. Nabízíme Vám cestovní pojištění pojišťovny Uniqua. Co je podstatné - toto cestovní pojištění obsahuje také pojištění storna zájezdu až do výše 10.000 Kč (tedy do částky, která je dostatečná pro naše autobusové zájezdy do Bulharska). Pojistná částka na léčebné výlohy je 3.000.000 Kč. Cena cestovního pojištění činí 490 Kč na celý pobyt (10 dní). Bližší informace Vám rádi sdělní naši pracovníci na zákaznické podpoře.
program
Fakultativní výlety:
Během vašeho pobytu na Zlatých pískách si budete moci vybrat také z nabídky fakultativních výletů. Připravujeme pro vás zajímavý poznávací výlet do historického Nessebaru, který je zapsán v UNESCO. Výlet do nedalekého Delfinária s návštěvou Varny se stal populární zejména pro rodiny s dětmi. Třetím výletem který budete moci zakouopit je návštěva 70 metrů vysokého útesu (mysu) Kaliakra. Všechny výlety jsou provázeny českým průvodcem. Tyto výlety budou nabízeny na místě. Ceny výletů se pohybují kolem 20 Euro. Tyto výlety jsou organizovány místní CK.
fotogalerie