Rakouská metropole Vídeň a její hlavní památky

REZERVOVAT
Cena:    1 199 ,-Kč / osoba 
destination
Rakouská metropole Vídeň a její hlavní památky

Jméno Vienna pochází z keltského Vedunia, což znamená lesní potok. Dnes zde však najdeme evropský veletok Dunaj, na jehož březích se rozkládá jedno z nejvýznamějších měst Evropy. Obdivovat můžete významné památky jako gotickou katedrálu svatého Štěpána (Stephansdom), jejíž historie sahá až do 12. století, Hofburg, bývalou rezidenci rakouských císařů, Parlament, Radnici, nebo se můžete vydat za zábavou do známeho Prateru.

date
10.5.2014
20.9.2014


termíny pro adventní výlety najdete v sekci Vánoční výlety
transit
Klimatizovaný autokar s TV, WC
Nástupní místo:
Praha - Hlavní nádraží - úroveň magistrály, venku před Fantovou Kavárnou
Jihlava – konkrétní nástupní místo si prosím domluvte individuálně v CK
cena
Doprava klimatizovaným autokarem s TV, WC z daného místa do Vídně, prohlídka města s průvodcem a jeho služby po celou dobu výletu.

JIŽ JSTE S NÁMI CESTOVALI? Máme pro vás připravenou speciální cenu. Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem a řekneme vám, na kolik vás tento výlet vyjde.
pojisteni
Nenechte nic náhodě. Cestovní pojištění můžete uzavřít zde a v případě zranění tak ušetříte i statisíce korun. Cena pouze 16 Kč/den.
program
6:30 odjezd z Prahy, Hlavního nádraží, po 10:30 příjezd do Vídně, prohlídka města s průvodcem, volný program
7:45 nástup v Jihlavě

V podvečerních hodinách (18-19) odjezd nazpět do ČR. Návrat do Prahy kolem 23 hodiny.

Změna programu vyhrazena

Časy odjezdů z Prahy jsou závazné. V Praze je nutné se dostavit 15 minut před odjezdem. Další časy jsou orientační, vždy záleží na hustotě dopravy. Ze zkušeností však víme, že s těmito časy lze přibližně počítat.
Pokud budete mít další dotazy, neváhejte nás kontaktovat mailem info@experitour.cz nebo telefonicky na čísle 721 591 696.

Šťastnou cestu Vám přeje CK Experitour
fotogalerie