Paříž a Versailles

REZERVOVAT
Cena:    2 990 ,-Kč / osoba 
destination
Paříž a Versailles

Eifelova věž, Notre Dame, Louvre, Champs Élysées, Sacre Coeur a další symboly francouzeské metropole nás čekají během zájezdu do Paříže. Podíváme se také na Versailles, jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších zámků ve Francii vůbec.

Poznejte tuto oblíbenou destinaci, ochutnejte vyhlášené palačinky, francouzské víno nebo třeba Créme brulée. Během dvou dní stihneme všechny důležité památky.

date
8.5. - 11.5.2014
transit
klimatizovaný autokar s TV, WC

Nástupní místa:
Praha - Hlavní nádraží - úroveň magistrály, venku před Fantovou kavárnou
Beroun – čerpací stanice OMV, Obchodní ulice
Plzeň – čerpací stanice Shell u autobusového nádraží – ulice Přemyslova
Rozvadov – nástupní místo dle dohody v CK
cena
Doprava klimatizovaným autobusem s TV a WC, služby průvodce po celou dobu výletu.

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do objektů.

JIŽ JSTE S NÁMI CESTOVALI? Máme pro vás připravenou speciální cenu. Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem a řekneme vám, na kolik vás tento výlet vyjde.
pojisteni
Nenechte nic náhodě. Cestovní pojištění můžete uzavřít zde a v případě zranění tak ušetříte i statisíce korun. Cena pouze 16 Kč/den.
program
To důležité v bodech:

- spíme v hotelech typu Etap nebo jiných hotelech – ve dvou až tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením
- nepoužíváme hotely typu F1
- hotely jsou vždy situovány v Paříži, nikoli mimo ni pohodlně si tak večer můžete udělat individuální program a vrátit se metrem do hotelu

20:00 odjezd z Prahy, Hlavní nádraží – Fantova kavárna (úroveň magistrály) 20:30 odjezd z Berouna – čerpací stanice OMV – Obchodní ulice (u dálnice) 21:05 odjezd z Plzně – čerpací stanice Shell, vedle autobusového nádraží 22:00 odjezd z Rozvadova - McDonalds

V ranních hodinách příjezd do Paříže. Poté nás čeká prohlídka Eifelovy věže. Následně se s průvodcem vydáme na třídu Champs Élysées, dále uvidíme náměstí De la Concorde, Jardin des Tuileries, Louvre, Notre Dame a latisnkou čtvrť, kde prohlídku zakončíme. Poté vás čeká volný program, nebo se v odpoledních hodinách můžete vydat opět s průvodcem na Sacre Coeur. Večer nás čeká ubytování v hotelu. Následně máte možnost se vydat na poznání nočního pařížského života (jedná se o sobotní večer). Druhý den je možné dokoupit snídani (pouze 4,95 euro) a ráno se vydáme do Versailles. V odpoledních hodinách se přesuneme do centra Paříže, bude možné nakoupit francouzské speciality a ve večerních hodinách se vydáme na cestu zpět. Příjezd do ČR v pondělí ráno v ranních hodinách.

Změna programu vyhrazena.
fotogalerie