Berchtesgaden, Orlí hnízdo

REZERVOVAT
Cena:    1 690 ,-Kč / osoba 
destination
Berchtesgaden, Orlí hnízdo

Krásná krajina, vysoké hory, průzračná jezera, dech beroucí výhledy, čerstvý alpský vzduch i pohled do historie druhé Světové války. Nejen to nás čeká při jednodenním výletu na Orlí hnízdo. Samotné Orlí hnízdo je stavba nacházející se na jednom z vrcholků Alp v nadmořské výšce 1834 metrů nad mořem. Byl to dárek pro Adolfa Hitlera k jeho 50. narozeninám. Sám zde však moc nepobýval a dnes je tato stavba vyhlášenou turistickou atrakcí. Řekneme si něco k historii druhé Světové války, bez větší námahy vyjedeme speciálním autobusem a následně výtahem na Orlí hnízdo, budete mít možnost projížďky lodí po jezeře Konigssee, nebo si můžete vyjet lanovkou na vrchol Jenner (1874 m.n.m.).

date
24.6.2017
15.7.2017
5.8.2017
transit
Klimatizovaný autokar s TV, WC a klimatizací

Nástupní místa:
Praha - Hlavní nádraží - úroveň magistrály, venku před Fantovou Kavárnou
Benešov - autobusová zastávka na hlavním tahu (E65) Praha – Tábor u sjezdu na Konopiště
Tábor – před budovou vlakového Hlavního nádraží
České Budějovice – čerpací stanice Agip (vedle Kauflandu), ulice Na Dlouhé louce
Kaplice – čerpací stanice MOL
cena
Doprava klimatizovaným autobusem s TV a WC, služby průvodce po celou dobu výletu

V ceně nejsou zahrnuty vstupy: Orlí hnízdo 15 euro, plavba lodí po Konigsee 13 euro, případně další vstupy.

JIŽ JSTE S NÁMI CESTOVALI? Máme pro vás připravenou speciální cenu. Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem a řekneme vám, na kolik vás tento výlet vyjde.
pojisteni
Nenechte nic náhodě. Cestovní pojištění můžete uzavřít zde a v případě zranění tak ušetříte i statisíce korun. Cena pouze 16 Kč/den.
program
02:00 odjezd z Prahy, Hlavního nádraží, 02:30 Benešov (autobusová zastávka na hlavním tahu E65 Praha – Tábor u sjezdu na Konopiště), 03:00 nástup v Táboře (před budovou hlavního vlakového nádraží), 03:50 nástup v Českých Budějovicích (čerpací stanice Agip (vedle Kauflandu), ulice Na Dlouhé louce), 04:20 v Kaplicích (čerpací stanice Shell).
V ranních hodinách příjezd do Berchtesgadenu, před devátou hodinou odjezd speciálním autobusem na Orlí hnízdo, poté přesun vvýtahem vybudovaným uprostřed hory na vrchol Orlího hnízda, volný program.
Kolem půl dvanácté přesun k jezeru Konigssee, následně máte možnost projížďky lodí po jezeře Konigssee s návštěvou poloostrova Sv. Bartoloměje, nebo se můžete projít po okolí, kolem jezera či vyjet lanovkou na vrchol Jenner. Kolem čtvrté hodiny se přesuneme do Berchtesgadenu, kde si můžete udělat krátkou procházku centrem města nebo se zastavit v supermarketu.

Kolem 17h odjezd zpět do ČR.

Předpokládané příjezdy do ČR: Kaplice 20:00, České Budějovice 21:00, Tábor 21:50, Praha 23:00

Změna programu vyhrazena.

CK Experitour nemůže v případě špatného počasí garantovat návštěvu Orlího hnízda, plavbu po Konigssee ani možný výlet lanovkou na vrchol Jenner.

fotogalerie