Babiččino údolí - klidný český advent v Ratibořicích

REZERVOVAT
Cena:    690 ,-Kč / osoba9.12.201710.12.2017
 
destination
Babiččino údolí - klidný český advent v Ratibořicích

Babiččino údolí, Ratibořický zámek, staré bělidlo i ostatní místa spojená s románem Boženy Němcové, Babička a s natáčením stejnojmeného filmu, poznáte během jednodenního výletu s CK Experitour. V období adventu je připraven pestrý program. Více o něm se dočete níže.

Zkombinujte předvánoční volný den s příjemným a nenáročným výletem.

date
9.12.2017
10.12.2017
transit
klimatizovaný autokar s TV, WC
cena
Doprava klimatizovaným autobusem s TV a WC, služby průvodce po celou dobu výletu.

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do objektů.

JIŽ JSTE S NÁMI CESTOVALI? Máme pro vás připravenou speciální cenu. Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem a řekneme vám, na kolik vás tento výlet vyjde.
pojisteni
Nenechte nic náhodě. Cestovní pojištění můžete uzavřít zde a v případě zranění tak ušetříte i statisíce korun. Cena pouze 16 Kč/den.
program
8:00 odjezd z Prahy, Hlavního nádraží – Fantova kavárna, úroveň magistrály
9:10 odjezd z Pardubic, čerpací stanice OMV, Hradecká ulice, vedle Lidlu
9:45 odjezd z Hradce Králové, autobusové nádraží

V dopoledních hodinách příjezd do Ratibořic, kde budete mít možnost prohlédnou zámek. Zde je připravena živá výstava, která se zaměřuje na život lidí právě na zámku. Život venkovský připravili přímo na Starém bělidle. Zde uvidíte světničku z filmového natáčení, Staré bělidlo i mlýn. Připraveny jsou rovněž malé adventní trhy spojené opět s venkovským životem. Vydejte se na netradiční adventní výlet. Poznáte, že Česká republika může s adventním programem směle konkurovat Vídni, Drážďanům nebo třeba Paříži.

Změna programu vyhrazena.
fotogalerie