Budapešť

REZERVOVAT
Cena:    1 790 ,-Kč / osoba9.12.201716.12.2017
 
destination
Budapešť

Hlavní město Maďarska, osmé největší město Evropy, dva miliony obyvatel, Dunaj, guláš nebo tokajské víno. To a mnoho dalšího je spojeno s maďarskou metropolí, kam se společně vydáme. K prohlédnutí bude Královský palác, chrám sv. Matyáše a Rybářská bašta, odkud bude krásný výhled na Dunaj. Dále nás pak čeká ulice Váci, hlavní pěší a nákupní zóna v centru města. V odpoledních hodinách budeme mít možnost navštívit známé termální lázně Szechenyi. Vydejte se s námi do Budapešti, poznejte krásné město a relaxujte v termálních lázních.

date
9.12.2017, 16.12.2017
transit
Klimatizovaný autokar s TV, WC

Nástupní místa:
Praha - Hlavní nádraží - úroveň magistrály, venku před Fantovou kavárnou

Humpolec - čerpací stanice OMV za exitem 91 směr Brno

Jihlava – dle individuální dohody

Velké Meziříčí - čerpací stanice Shell mezi exity 134 a 141 směr Brno

Brno – před restaurací Bohéma (Janáčkovo divadlo)

Břeclav - čerpací stanice Shell na dálnici D2 mezi exity 41 a 48
cena
Doprava klimatizovaným autobusem s TV a WC, služby průvodce po celou dobu výletu.

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do objektů

JIŽ JSTE S NÁMI CESTOVALI? Máme pro vás připravenou speciální cenu. Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem a řekneme vám, na kolik vás tento výlet vyjde
pojisteni
Cestovní pojištění individuálně
program
0:45 odjezd z Prahy, Hlavního nádraží, 03:15 nástup v Brně. V ranních hodinách příjezd do Budapešti. Návštěva hradní čtvrti – Královský palác a Rybářská bašta. Odtud je krásný výhled na maďarský parlament a Dunaj. Poté se přesuneme na druhý břeh evropského veletoku. Procházka krásnou ulicí Váci. Odpoledne následuje individuální volno. S průvodcem je možné navštívit největší termální lázně Szechenyi. Kolem 17. hodiny odjezd nazpět do ČR. Předpokládaný návrat do Prahy kolem 23. hodiny.

Změna programu vyhrazena

Časy odjezdů z Prahy jsou závazné. V Praze je nutné se dostavit 15 minut před odjezdem. Další časy jsou orientační, vždy záleží na hustotě dopravy. Ze zkušeností však víme, že s těmito časy lze přibližně počítat.
Pokud budete mít další dotazy, neváhejte nás kontaktovat mailem info@experitour.cz nebo telefonicky na čísle 721 591 696.

Šťastnou cestu Vám přeje CK Experitour
fotogalerie