Bratislava

REZERVOVAT
Cena:    1 290 ,-Kč / osoba 
destination
Bratislava

Čechy v posledních letech poněkud opomíjená, přesto krásná Bratislava má svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout. Dnes téměř půl milionové hlavní město Slovenska láká ke své návštěvě každým rokem čím dál více turistů. Evropský veletok Dunaj a možnost projížďky lodí, Bratislavský hrad původně z 10. století, barokní Grassalkovičův palác – sídlo slovenského prezidenta, malebné uličky v centru města, most SNP a mnoho dalšího. Za příznivé ceny pak můžete ochutnat brynzové halušky, kapustnicu, korbáčik nebo třeba Zlatého bažanta. Vydejte se s námi na jdenodenní poznávací výlet do Bratislavy.

date
19.5.2012
transit
Klimatizovaný autokar s TV, WC

Nástupní místa:
Praha - Hlavní nádraží - úroveň magistrály, venku před Fantovou kavárnou

Jihlava – dle individuální dohody

Brno – před restaurací Bohéma (Janáčkovo divadlo)
cena
Doprava klimatizovaným autobusem s TV a WC, služby průvodce po celou dobu výletu.

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do objektů

JIŽ JSTE S NÁMI CESTOVALI? Máme pro vás připravenou speciální cenu. Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem a řekneme vám, na kolik vás tento výlet vyjde
pojisteni
Cestovní pojištění individuálně
program
6:30 odjezd z Prahy, Hlavního nádraží, 9:00 nástup v Brně. Mezi 10. a 11. hodinou příjezd do Bratislavy. Poté nás čeká prohlídka historické části města s průvodcem. Uvidíme Bratislavský hrad původně z 10. století, barokní Grassalkovičův palác – sídlo Slovenského prezidenta, hlavní pěší třídu s Národním divadlem, známou Obchodní ulici i evropský veletok Dunaj. Po prohlídce s průvodcem následuje individuální volno, v případě vašeho zájmu vám doporučíme dopravce pro projížďku po Dunaji. V podvečerních hodinách návrat zpět do ČR. Plánovaný příjezd do Brna kolem 20. hodiny, do Prahy pak kolem 22:30. Přejeme příjemný zážitek a těšíme se na viděnou.

Změna programu vyhrazena

Časy odjezdů z Prahy jsou závazné. V Praze je nutné se dostavit 15 minut před odjezdem. Další časy jsou orientační, vždy záleží na hustotě dopravy. Ze zkušeností však víme, že s těmito časy lze přibližně počítat.
Pokud budete mít další dotazy, neváhejte nás kontaktovat mailem info@experitour.cz nebo telefonicky na čísle 721 591 696.

Šťastnou cestu Vám přeje CK Experitour
fotogalerie