Německá metropole se svými památkami a adventní trhy.

REZERVOVAT
Cena:    1 490 ,-Kč / osoba2.12.20179.12.201716.12.2017
 
destination
Německá metropole se svými památkami a adventní trhy.

Berlínská zeď ze srpna roku 1961, Říšský sněm (Reichstag) - sídlo německého parlamentu, Braniborská brána, třída Unter den Linden, Muzejní ostrov, Berlínský dóm, Checkpoint Charlie - bývalý hraniční přechod a mnoho dalšího s výkladem průvodce poznáte během jednodenní návštěvy Berlína s CK Experitour. Město, které bylo až do druhé světové války evropským velkoměstem, poté po desetiletí rozděleno Berlínskou zdí a dnes hlavní město Německa. To vše v kombinaci s vánoční výzdobou a adventními trhy.

Vydejte se s námi za poznáním, odpočinkem i nákupy. Čeká vás také zajímavá okružní jízda městem.

date
2.12.2017, 9.12.2017, 16.12.2017
transit
Klimatizovaný autokar s TV, WC

Nástupní místa:

Praha - Hlavní nádraží - úroveň magistrály, venku před Fantovou Kavárnou
Ústí nad Labem - zastávka mhd Drogerie, Žižkova ulice, směr z centra

Nástupní místa pro termín 2.12.2017 navíc také:

Ostrava (příplatek 790 Kč)
Hranice (příplatek 790 Kč)
Olomouc (příplatek 790 Kč)
Prostějov (příplatek 690 Kč)
Vyškov (příplatek 690 Kč)
Brno (příplatek 490 Kč)
Velké Meziříčí (příplatek 490 Kč)
Jihlava (příplatek 390 Kč)
Humpolec(příplatek 390 Kč)

Odjezdové časy a přesná odjezdová místa budou upřesněny. Trasa je počítána tak, že autobus jedoucí z Ostravy bude navazovat na autobus odjíždějící z Prahy v 6:30.
cena
Doprava klimatizovaným autobusem s TV a WC, služby průvodce po celou dobu výletu.

V ceně nejsou zahrnuty vstupy do objektů.

JIŽ JSTE S NÁMI CESTOVALI? Máme pro vás připravenou speciální cenu. Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem a řekneme vám, na kolik vás tento výlet vyjde.
pojisteni
Nenechte nic náhodě. Cestovní pojištění můžete uzavřít zde a v případě zranění tak ušetříte i statisíce korun. Cena pouze 16 Kč/den.
program
6:30 odjezd z Prahy, Hlavního nádraží
07:40 nástup v Ústí nad Labem.

Po 11. hodině příjezd do Berlína. Poté nás čeká okružní jízda Berlínem se zastávkami. Říšský sněm (Reichstag)- sídlo německého parlamentu, Braniborská brána, třída Unter den Linden, Muzejní ostrov, Berlínský dóm, Alexanderplatz, kde se nachází známá televizní věž Fernsehturm, Charlottenburg, park Tiergarten, Vítězný sloup, Checkpoint Charlie - bývalý hraniční přechod, Památník holocaustu, East Side Gallery, Potsdammerplatz (Postupimské náměstí) - symbol moderní berlínské výstavby po pádu zdi, Kurfürstendamm. Odpoledne poté následuje individuální volno. Možnost navštívit adventní trhy i ostatní obchody. V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Příjezd do Ústí nad Labem kolem 22. hodinoy, příjezd do Prahy po 23. hodině.

Změna programu vyhrazena.
fotogalerie