Silver ***

REZERVOVAT
Od:      5 990 ,-Kč / osoba 
O HOTELU
Hotel Silver *** se nachází v klidné lokalitě, přibližně 20 metrů od hotelu Vezhen. All inclusive, bazén včetně dětského brouzdaliště i ostatní služby hotelu oceňují klienti všech věkových kategorií. Tento hotel nabízíme výhradně s all inclusive programem.

Hotel se nachází přibližně 400 metrů od písečné pláže, v části Zlatých písků s názvem Chajka. V okolí najdete mnoho obchůdků, restaurace i bary. Hotel je situován v klidné části a je tak vhodný pro ty, kteří hledají pohodovou dovolenou. Hoteloví hosté oceňují zejména prostorný bazén. Do centra Zlatých písků se pak dostanete volnou chůzí za přibližně 15 - 20 minut, možné je využít i místní dopravu či levné taxi.

POKOJE
Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, digitální klimatizací (zdarma), telefonem i lednicí. Koupelna s WC je samozřejmostí. Do všech pater hotelu vede výtah. Každý pokoj má vlastní terasu se stolečkem a židlemi. Ve většně pokojů je možnost přistýlky. Pro rodiny s dětmi nebo skupiny je možné zajistit 4 lůžkové pokoje, studia a apartmány.
DALŠÍ SLUŽBY
Hotel nabízí vlastní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), dále je v hotelu wi-fi, směnárna, šipky a také dětské hřiště. V bezprostřední blízkosti bazénu se nachází bar. Hoteloví hosté mohou využívat hry jako například šipky a šachy. Cennosti je možné uschovat v hotelovém trezoru. Hotelový bazén je rozdělen na část pro dospělé a část pro děti.
STRAVOVÁNÍ
Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů a jedná se tak, co se množství týče, o neomezenou konzumaci. Tento stravovací režim doplňuje odpolední snack.

All inclusive program:
Snídaně 8:00 – 10:00
Oběd 12:00 – 13:30
Odpolední snack 15:00 – 17:00
Večeře 18:00 – 20:00

Nápoje – nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (tvrdý alkohol, na výběr mnoho druhů), točené pivo, červené a bílé víno jsou servírovány denně od 10:00 do 23:00.
DOPRAVA
Vyberte si sami. Nabízíme variantu autobusové či letecké dopravy.

Autobusová doprava je zajišťována moderními autobusy značek Mercedes, MAN, Setra či Bova vybavenými klimatizací, WC a TV. V autobuse je možné zakoupit chlazené nápoje a pivo.

Nástupní místa:
Praha, Hlavní nádraží, venku, na parkovišti, na úrovní magistrály (směr z Holešovic na Václavské náměstí), vedle skleněných kupolí
Humpolec, čerpací stanice OMV za exitem 91 směr Brno
Jihlava, čerpací stanice OMV u exitu 112 směr Brno
Velké Meziříčí, čerpací stanice Shell mezi exity 134 a 141 směr Brno
Brno, čerpací stanice OMV u Avion Shopping parku (dálnice D2, směr z Brno-Bratislava)
Břeclav, čerpací stanice Shell na dálnici D2 mezi exity 41 a 48
Bratislava, čerpací stanice OMV na D2 před exitem 58 - Lamač

Další nástupní místa lze zajistit po dohodě v CK

Letecká doprava - pro sezonu 2016 nabízíme kromě Prahy odlety také z Brna. Je zajišťována společností Travel Service. Nabízíme turnusy na 8 dní, 11 dní nebo 12 dní. Po rozkliknutí odkazu "Termíny a kompletní ceník" u jednotlivých hotelů se zobrazí termíny i ceny.
TERMÍNY A CENY
ALL inclusive od 6990 Kč
  • ubytování ve *** hotelu
  • All inclusive program nebo snídaně
  • doprava
  • služby delegáta CK
  • pojištění proti úpadku
  • pro skupinky a rodiny možnost 4 lůžkových pokojů
Termíny a kompletní ceník zde

Recenze klientů - Bulharsko 2013
POJIŠTĚNÍ
Nenechte nic náhodě. Nabízíme Vám cestovní pojištění pojišťovny Uniqua. Co je podstatné - toto cestovní pojištění obsahuje také pojištění storna zájezdu až do výše 10.000 Kč (tedy do částky, která je dostatečná pro naše autobusové zájezdy do Bulharska). Pojistná částka na léčebné výlohy je 3.000.000 Kč. Cena cestovního pojištění činí 490 Kč na celý pobyt (10 dní). Bližší informace Vám rádi sdělní naši pracovníci na zákaznické podpoře.
OSTATNÍ
Fakultativní výlety:
Během vašeho pobytu na Zlatých pískách si budete moci vybrat také z nabídky fakultativních výletů. Připravujeme pro vás zajímavý poznávací výlet do historického Nessebaru, který je zapsán v UNESCO. Výlet do nedalekého Delfinária s návštěvou Varny se stal populární zejména pro rodiny s dětmi. Třetím výletem který budete moci zakouopit je návštěva 70 metrů vysokého útesu (mysu) Kaliakra. Všechny výlety jsou provázeny českým průvodcem. Tyto výlety budou nabízeny na místě. Ceny výletů se pohybují kolem 20 Euro. Tyto výlety jsou organizovány místní CK.
FOTOGALERIE