Pavlos ***

REZERVOVAT
Od:      4 560 ,-Kč / osoba 
O HOTELU
V roce 2015 nově postavený komplex vám nabídne moderní interiér a především zcela nové vybavení. Klidná lokalita i vzdálenost 140 metrů od písečné pláže jsou velkými přednostmi domu Pavlos. Výhodou oproti ostatním domů je také klimatizace, které je již součástí ceny ubytování. Buďte jednimi z prvních klientů, kteří se zde ubytují.

V roce 2015 nově postavený studiový dům Pavlos se nachází 140 metrů od písečné pláže. Využijte výhodu tohoto domu a ubytujte se ve zcela nových studiích. Jedná se o velmi klidnou lokalitu s blízkoku dostupností pláže. Do centra letoviska se můžete dostat příjemnou procházkou podél moře. Vzdálenost od centra je přibližně 900 metrů.

POKOJE
Ubytování je poskytováno v tzv. studiích, prostorných pokojích s potřebným vybavením. Každý pokoj má vlastní terasu (v přízemí) nebo balkon (v patře) se stolečkem a židlemi pro pohodlné venkovní posezení. Dále je pokoj vybaven TV, kuchyní s vařiči, lednicí a základním nádobím pro přípravu jídla. Koupelna s WC je samozřejmostí. K dispozici jsou dvou, tří a čtyř lůžkové pokoje. Každý pokoj má jednu manželskou postel a jednu palandu. Ubytování je tak možné až pro 4 osoby.
DALŠÍ SLUŽBY
Všechny pokoje jsou vybaveny wi-fi připojením (zdarma), dále je k dispozici digitální klimatizace (ve Studiích Pavlos ZDARMA). K dispozici je klientům denně český delegát.
STRAVOVÁNÍ
Zájezd si můžete zvolit bez stravování, se snídaní nebo s polopenzí. V případě polopenze můžete dle vlastní chuti volit mezi obědy či večeřemi (každý den jinak). Jídlo se podává v nedaleké taverně, která je vzdálena přibližně 950 metrů. .

Snídaně 8:30 - 10:30
Denně je servírováno: káva, čaj, mléko (pro děti možnost čokolády), máslo, marmeláda, šunka, sýr, chléb a zelenia. K tomu každý den se měnící jídlo: párky / vejce / tiropita (zapečená houska plněná feta sýrem) / vaječná omeleta / bábovka s džusem / volské oko se slaninou / ovoce.
Obědy nebo večeře: 13:00 – 22:00
Při zakoupení polopenze dostanete stravenky, které můžete využít k obědu nebo večeři – není třeba předem zamlouvat. K večeři (obědu) si můžete vybrat každý den jídlo dle aktuální chuti z menu, určeného pro večeře (obědy). Výběr je široký, k dispozici jsou jak masitá jídla, tak bezmasá jídla či saláty. Zde uvádíme příklad jídel: musaka, plněné papriky, špagety se sýrem, gyros, suvlaki (ražnici), biftek s mletým masem, vepřové / telecí žebírko, řecký salát a mnoho dalšího.
DOPRAVA
Vyberte si sami. Nabízíme variantu autobusové či letecké dopravy.

Autobusová doprava je zajišťována moderními autobusy značek Mercedes, MAN, Setra či Bova vybavenými klimatizací, WC a TV. V autobuse je možné zakoupit chlazené nápoje a pivo.

Nástupní místa:
Praha, Hlavní nádraží, venku, na parkovišti, na úrovní magistrály (směr z Holešovic na Václavské náměstí), vedle skleněných kupolí
Jihlava, čerpací stanice OMV u exitu 112 směr Brno
Brno, čerpací stanice OMV u Avion Shopping parku (dálnice D2, směr z Brno-Bratislava)
Břeclav, čerpací stanice Shell na dálnici D2 mezi exity 41 a 48
Bratislava, čerpací stanice OMV na D2 před exitem 58 - Lamač

Další nástupní místa lze zajistit po dohodě v CK
TERMÍNY A CENY
Zájezdy s volitelnou délkou pobytu včetně dopravy od 5690 Kč
  • ubytování ve 2 - 4 lůžkových studiích
  • S vlastním stravováním, se snídaněmi nebo polopenzí
  • doprava
  • služby delegáta CK
  • pojištění proti úpadku
  • pro skupinky a rodiny možnost 4 lůžkových pokojů
Termíny a kompletní ceník zde


POJIŠTĚNÍ
Nenechte nic náhodě. Nabízíme Vám cestovní pojištění pojišťovny Uniqua. Co je podstatné - toto cestovní pojištění obsahuje také pojištění storna zájezdu až do výše 10.000 Kč (tedy do částky, která je dostatečná pro naše zájezdy do Řecka). Pojistná částka na léčebné výlohy je 3.000.000 Kč. Cena cestovního pojištění činí 490 Kč na celý pobyt. Bližší informace Vám rádi sdělní naši pracovníci na zákaznické podpoře.
OSTATNÍ
Fakultativní výlety:
Pokud během vaší dovolené chcete také poznávat zajímavá místa a lokální historii, tak budete jistě potěšeni. Konkrétní nabídka výletů bude prezentována až na místě delegátem CK. Již nyní však můžeme naznačit, že se můžete těšit na následující:

Thessaloniki (Soluň) – druhé největší město Řecka nabízí mnoho antických památek. Ty nejstarší pochází z Byzantské říše, kdy město bylo důležitým správním střediskem. Dnes hovoříme o moderním městě s bohatým nočním životem.

Waterland – vodní svět – pirátský ostrov, tobogány, skluzavky, divoká řeka, bazén s vlnami a mnoho dalšího nabízí aquapark u Thessaloniki (Soluně).

Meteora – kolmé vápencové skály na jejichž vrcholech jsou vystavěny kláštery nenajdete nikde jinde na světě. Poznejte tvrdý a oddaný život mnichů a zavítejte do nejdnoho z nejnavštěvovanějších míst v Řecku.

Athos – i Athos patří k velice známým pojům. Výlet přímo do srdce Svaté hory mohou absolvovat pouze muži a to po předem vyjednaném povolení. My nabídneme výlet i ženám :) A to díky lodím, které plují kolem ostrova. Shlédnout budete moci mnohé kláštery i uctihodných 1960 výškových metrů hory Athos.

Ouranopoli a motorové čluny – až 4,4 metru dlouhé čluny s volantem a silným motorem dosahující rychlosti až 50 km/h. Díky místním klidným vodám nebudete potřebovat kapitánský průkaz. Po krátké instruktáži může řídit člun každý. Obeplout můžete Oslí ostrůvky a zakotvit na písečných pláží s průzračnou tyrkysovou vodou. Na člun se vejde až 5 osob. Doporučujeme!

Ceny výletů (orientačně – přesné ceny budou nabídnuty na místě) 25 – 35 Euro. Fakultativní výlety se objednávají až na místě a jsou organizovány místní CK.
FOTOGALERIE